Kadra
Dyrektor Przedszkola: mgr Teresa Radziszewska
Gr. I „Misie”
wychowawcy, nauczycielki wychowania przedszkolnego: mgr Alicja Czajka, mgr Monika K,
j.angielski: mgr Agnieszka Konarska-Czajka
pomoc nauczyciela: Barbara Konefał
woźna oddziałowa: Lilianna Milińska
Gr. II „Króliczki”
wychowawcy, nauczycielki wychowania przedszkolnego: mgr Marzena Grygiel-Chorąży, mgr Aleksandra Grabowska
pomoc nauczyciela: Mariola Bąk
woźna oddziałowa: Izabella Mihilewicz
Gr. III „Kangurki”
wychowawcy, nauczycielki wychowania przedszkolnego: mgr Elżbieta Kowalska,
nauczyciel wspomagający: mgr Malwina Pawlus
terapeuta SI: mgr Teresa Radziszewska
j.angielski: mgr Agnieszka Konarska-Czajka
pomoc nauczyciela: Elżbieta Flis
woźna oddziałowa: Ewa Franczyk
Gr. IV „Tygryski”
wychowawcy, nauczycielki wychowania przedszkolnego: mgr Barbara Miler, mgr Małgorzata Wysocka
j.angielski: mgr Agnieszka Konarska-Czajka
woźna oddziałowa: Agnieszka Mazur
Gr. V „ Sówki”
wychowawcy, nauczycielki wychowania przedszkolnego: mgr Anna Daszkiewicz, mgr Elżbieta Leszczyńska
j.angielski: mgr Agnieszka Konarska-Czajka
woźna oddziałowa: Wanda Jachymczak
logopeda: mgr Alicja Czajka
pedagog specjalny: mgr Teresa Radziszewska,mgr Grażyna Choroszy
nauczyciel oligofrenopedagog-mgr Elzbieta Kowalska, mgr Malwina Pawlus, mgr Grazyna Choroszy, mgr Teresa Radziszewska, mgr Marzena Grygiel-Chorąży
terapeuta SI: mgr Teresa Radziszewska
nauczyciel-fizjoterapeuta: mgr Malwina Pawlus
rytmika i taniec: mgr Gabriela Grela
ćwiczenia korekcyjne: mgr Barbara Miler
Pomoc psychologiczna:
Zajęcia wczesne wspomaganie rozwoju dziecka: mgr Barbara Miler, mgr Agnieszka Konarska - Czajka, mgr Teresa Radziszewska, mgr Marzena Grygiel-Chorąży, mgr Grazyna Choroszy
Zajęcia rewalidacji: mgr Aleksandra Grabowska, mgr Agnieszka Konarska - Czajka, mgr Elżbieta Kowalska, mgr Teresa Radziszewska
Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze: mgr Elżbieta Kowalska, mgr Malwina Pawlus, mgr Agnieszka Konarska-Czajka, mgr Aleksandra Grabowska
katecheta:
intendentka: mgr Agnieszka Olejnik
kucharki:
szefowa kuchni: Aneta Adamowska
kucharka : Barbara Konwisarz
konserwator:
Artur Paszek